k2FtbBdWr1

Тривають навчання для громад, які працюють над розвитком молодіжних центрів

У готелі «Львів» триває перший етап навчальної сесії в межах проєкту «Навчання для молодіжних просторів в громадах», який проводить Українська Академія Лідерства за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА. Захід складається із трьох частин, у якому беруть участь громади-фіналісти проєкту «Розвиток мережі молодіжних центрів».

Зараз триває перша частина проєкту, навчальні сесії, участь у якому бере молодь та молодіжні працівники із 10-ох громад: Пустомитівської, Бродівської, Сокальської, Добросинсько-Магерівської, Стрийської, Золочівської, Жовківської, Старосамбірської, Червоноградської та Підкамінської. Упродовж жовтня-листопада Українська Академія Лідерства проводитиме виїзди у громади для стратегування молодіжної політики на місцях», а у грудні проєкт закінчиться Підсумковим форумом «Активна дія».

Серед основних блоків, які розглядаються: «Громада, як цілісний організм суспільства», «Як організувати проєкт з нуля», «Як залучати ресурси та налагоджувати зв‘язки в громаді», «Рекоутинг волонтерів», «Як перетворити ініціативну групу у команду».

«Однією з необхідних умов сталого розвитку наших громад є ефективне залучення молоді до формування і реалізації молодіжної політики. Але ефективність тут прямо залежить від рівня компетенцій та вмотивованості молодих людей. Кажучи простіше, ми маємо навчити їх формувати цілі, будувати команди, знаходити підтримку своїх ідей та аналізувати результати. Саме це Українська академія лідерства і закладає у свою навчальну програму для молодіжних центрів Львівщини. Але найважливіше, ми хочемо підтримати молоді команди в набутті позитивного досвіду реалізації власних ідей!» – зазначив заступник керівника з суспільного розвитку львівського осередку Української академії лідерства Андрій Павленко.

«Молоді у громадах області важливо допомогти сформувати проєктну діяльність, виявити ініціативну молодь на місцях, налагодити комунікацію з молодіжним працівником громади, навчити ініціативну молодь на місцях організовувати заходи, надати практичний досвід організації та реалізації, створити стратегії розвитку молодіжної політики на базі молодіжних просторів, створити стійкі команди, які систематично працюватимуть з молоддю на місцях – і саме ці кейси ми розкриваємо учасникам у співпраці з Українською академією лідерства», – зазначила начальниця відділу молодіжної політики ЛОДА Софія Курман.

Довідково:

Українська Академія Лідерства (УАЛ) — це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл. Програма будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей Академії.

Більше про саму академію, та як стати студентом зможете дізнатись за посиланням https://join.ual.ua

Проєкт реалізовується за підтримки Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки.