Львівська РВА  попереджає про густий туман в області

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології 11 квітня вночі та вранці на території Львівського району очікується туман видимістю 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий).

Коли немає нагальної потреби, радимо утриматись від поїздок автотранспортом. Якщо ж поїздка на автомобілі вкрай необхідна, то варто дотримуватись таких порад:

–   вибирайте швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування перед перешкодою, яка може з’явитися зненацька;

– перед тим як змінити смугу руху або повернутися, подайте звуковий сигнал;

–   під час руху в колоні необхідно збільшити дистанцію між автомобілями до 50 метрів, оскільки мокре дорожнє покриття збільшує гальмівний шлях;

–    уважно слідкуйте за сигналами автомобілів, що рухаються попереду;

–    тримайте скло дверей автомобіля опущеним, щоб краще “чути” дорогу;

–    не допускайте різкого гальмування без особливих на те причин;

–  при зупинці, плавно гальмуючи, займіть місце на узбіччі та ввімкніть аварійну сигналізацію, для того щоб позначити габарити вашого автомобіля.

Бережіть своє життя та життя своїх близьких! Не ризикуйте!

Будьте уважні в дорозі!