Цього року планують реалізувати проєкт відновлення євроколії Держкордон-Рава-Руська

Будівництво євроколії зі Львова до Варшави через Раву-Руську обговорили сьогодні в межах наради з представниками АТ «Укрзалізниця”, Львівської митниці,  місцевою владою та депутатами.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, на сьогодні напрацьовують проект відновлення євроколії Держкордон-Рава-Руська. Технічне завдання проекту передбачає капітальний ремонт колії європейського зразка довжиною 8 кілометрів, а також ремонт залізничного вокзалу у Рава-Руській з можливістю проведення митного контролю.

“Для розробки проектно-кошторисної документації хочемо залучити кошти місцевих бюджетів у сумі приблизно 4 млн гривень. Загальна вартість самих робіт коштуватиме орієнтовно 100 млн гривень.   Цього тижня плануємо підписати Меморандум у якому задекларуємо основні зобов’язання сторін.  Реалізація проєкту розвитку євроколії Львів – Рава-Руська – Варшава є  необхідною і дозволить розвинути пасажирські перевезення, стане альтернативою іншим видам транспорту для перетину кордону та розвантажить пункти пропуску”, – зазначив Юрій Бучко.