k2FtbBdWr1

Цього тижня очікується поступлення вакцини «Pfizer» для використання у центрах вакцинації

У всіх центрах вакцинації населення зараз використовують для щеплення вакцину «Coronavac», проте найближчим часом планують використовувати у центрах і вакцину «Pfizer». Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Цього тижня очікується поступлення на Львівщину чергової партії вакцини «Pfizer» для використання цільово саме у центрах вакцинації. Кожен центр використовуватиме лише один тип вакцини. Це потрібно для дотримання усіх вимог її зберігання. Як тільки отримаємо «Pfizer» для масової вакцинації, анонсуємо, в яких саме центрах можна отримати щеплення цією вакциною, а в яких – «Coronavac», – повідомив Орест Чемерис.

«Епідситуація на Львівщині залишається стабільною, проте насторожує ріст захворюваності в деяких країнах Європи. В Іспанії та Португалії фіксують найбільше випадків інфікування новим штамом Дельта. На Львівщині таких випадків немає, проте кілька зразків тестів з підозрою на наявність цього штаму, зараз досліджують у Центрі громадського здоров’я м. Києва», – додав директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА