Цьогоріч на Львівщині планують відкрити 16 нових ЦНАПів

Станом на зараз на Львівщині функціонують 158 точок, де мешканці можуть отримати якісні адміністративні послуги. Також відкритими для мешканців є 4 Дія.Центри та 49 центрів надання адміністративних послуг.

Про це заявив заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Львівської облдержадміністрації Олександр Кулепін.

«У 2022 році плануємо створити у Львівській області ще щонайменше 16 ЦНАПів в громадах, які мають населення більше 10 тис. мешканців. Відповідно до регіональної програми інформатизації ”Цифрова Львівщина” на кінець 2022 року на території регіону повинно бути 69 ЦНАПів у 73 громадах у Львівської області. Нашою метою є забезпечити кожного мешканця Львівщини можливістю отримати сучасні та якісні адмінпослуги у своїй громаді», – зазначив Олександр Кулепін.

Як повідомляє Укрінформ, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко під час національного форуму «Безпечні та спроможні громади майбутнього» у Києві заявив, що кожна територіальна громада матиме сучасний центр надання адміністративних послуг.

«Вже третій рік поспіль ми разом втілюємо дуже успішну програму, ініційовану Президентом, – «Велике будівництво». Держава робить усе можливе для проведення масштабного будівництва і реконструкції інфраструктури в Україні», – зазначив заступник керівника ОП.

Тимошенко зазначив, що центральна та місцева влади спільно працюють, щоб забезпечити умови сучасного європейського стандарту та побутового комфорту мешканців громад. Цей процес включає широкий комплекс заходів, зокрема створення зручної мережі сучасних ЦНАПів.

Нагадаємо, у 2022 році на регіональну програму інформатизації ”Цифрова Львівщина” передбачили понад 15 мільйонів гривень з яких 10 мільйонів гривень виділили на відкриття ЦНАПів в кожній громаді Львівщини до кінця 2023 року.