k2FtbBdWr1

У поточному році на Львівщині відремонтують майже 350 кілометрів доріг

Цього року у межах Президентської програми «Велике будівництво» на Львівщині планують відремонтувати 336 кілометрів доріг державного та місцевого значення, а також відновити 52 мости.  

Про це сьогодні під час брифінгу розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«У 2010 році на Львівщині відремонтували 0 кілометрів доріг. У 2017 – 179. І це найбільший показник до моєї каденції як голови ОДА. Минулоріч в області в межах «Великого будівництва» відремонтували понад 264 кілометри шляхів. А цього  року маємо ще амбітнішу ціль – збудувати та відремонтувати 336 кілометрів доріг і 52 мости», – наголосив очільник області Максим Козицький.

Серед пріоритетів на цей рік – ремонт доріг Київ – Чоп та Сколе – Славське, що у межах проєкту «Мале карпатське коло».

«Також важливий проєкт – реконструкція Західного обходу Львова і влаштування там транспортних розв’язок на різних рівнях. Завершення капітального ремонту дороги Стрий – Ізварине. Ця дорога з’єднає усю Україну», – додав Максим Козицький.

Щодо місцевих доріг, то на цей рік з державного бюджету виділили  більше 1,2 млрд гривень. Також голова Львівської ОДА наголосив, що важливим є розвиток прикордонної інфраструктури і надалі розбудовуватимуть під’їзди до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Зокрема, свого ремонту на всій протяжності дочекається дорога Червоноград – Рава-Руська. Працюватимуть дорожники також у Хирові та Нижанковичах.

«Дороги потрібно не лише будувати і ремонтувати, а й берегти та належним чином обслуговувати. Тому в області з’явиться ще 5 майданчиків для зважування у русі. Два таких на Львівщині вже успішно працюють. За два роки, поки діє програма «Велике будівництво», на Львівщині збудували та відремонтували більше кілометрів доріг, ніж за усі попередні роки незалежності України. І виглядає так, що це лише початок. Наше завдання – робити свою справу, обороняти наші кордони, зберігати спокій і ми обов’язково переможемо», – акцентував Максим Козицький.

Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі голови ЛОДА Максима Козицького.