Цьогоріч за сприяння служби зайнятості роботу знайшли майже 29 тисяч мешканців області

За цей рік 9,4 тисячі підприємств, установ та організацій заявили про потребу у робочій силі. До обласної служби зайнятості надійшла інформація про наявність 43 тисяч вакансій. Інформують у Львівському обласному центрі зайнятості.

Статут безробітного отримали 41,9 тис осіб.  Роботою забезпечили 28,7 тис жителів області, у тому числі 20,9 тис безробітних. У середньому щодня служба зайнятості працевлаштовувала 115 жителів області.

«Одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи отримали 25 осіб, новими робочими місцями з наданням працедавцям компенсації зі сплати єдиного соціального внеску забезпечили 200 осіб, у тому числі 56 безробітних з числа соціально вразливих верств населення, 144 особи працевлаштували на підприємства, що ведуть діяльність у пріоритетних видах економіки», – зазначають у Львівському обласному центрі зайнятості.

Професійним навчанням охопили 5 тис безробітних, 91% із них повернулися до трудової активності, до участі у громадських та інших робіт тимчасового характеру залучили 710 безробітних.

Станом на 29 грудня за сприяння служби зайнятості роботу в області шукали 12,8 тис безробітних, у базі вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 4,5 тис пропозицій працевлаштування. Середній розмір зарплати, зазначений у вакансіях, становив 9,1 тис грн, у середньому на одне робоче місце в області претендували 3 безробітних.