У 2022 році тепличні господарства Львівщини отримають окремий напрям фінансової підтримки

Виробники овочів та ягід  Львівщини у 2022 році зможуть відшкодовувати частину вартості тепличних конструкцій, тунелів та обладнання до них. Це один із напрямів підтримки оновленої Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства  Львівської області на 2021-2025 роки, який затвердили під час засідання Х сесії Львівської обласної ради.

«Теплиці – це оптимальне рішення збереження якості продукції та отримання преміальної ціни на висококонкурентному ринку плодоовочевої продукції. Зі змінами клімату цей напрям для Львівщини став доволі популярним. Тому з наступного року господарства регіону зможуть відшкодовувати до 70% вартості тепличних конструкцій та обладнання, а в межах напряму підтримки виробників нішевих культур зможуть відшкодовувати до 50% вартості високо репродуктивного насіння», – коментує Тетяна Гетьман,  директор департаменту агропромислового комплексу Львівської обласної державної адміністрації.

По напряму відшкодування вартості тепличних конструкцій та обладнання в теплицях діє обмеження 200 тис. грн одному суб’єкту господарювання, відшкодовувати вартість насіння можна буде в межах 50 тис. грн. Загальна сума відшкодування по всіх напрямах підтримки програми обмежена 300 тис. грн в одні руки.

Загалом оновлена Комплексна програма  підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 має 6 головних напрямів фінансування, детальніше тут.

Дату відкриття прийому заявок Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА оголосить  вже у січні 2022 року