Понад 40 суб’єктів господарювання отримають відшкодування ваучера в межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області

28 квітня відбулось перше засідання експертної комісії в межах реалізації завдань Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки (далі- Програма), яка передбачає надання ваучерної підтримки суб’єктам господарювання.

Ваучерна підтримка бізнесу Львівщини здійснюється шляхом надання інноваційних, маркетингових ваучерів та ваучерів на консалтингові послуги (далі – ваучерів) – права на безповоротну фінансову допомогу для суб’єктів господарювання – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які перебувають на різних системах оподаткування, на відшкодування частини вартості робіт і послуг згідно із вимогами цієї Програми.

До складу комісії входять представники департаменту економічної політики Львівської ОДА, депутати Львівської обласної ради від комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій, а також представники громадських організацій.

На сьогоднішньому засіданні експертна комісія провела оцінювання 67-ми поданих проєктів розвитку бізнесу на предмет економічної ефективності та відповідності вимогам Програми та прийняла рішення про надання права на відшкодування ваучера понад 40-ка учасникам конкурсу.

Нагадаємо, подання заявок суб’єктами господарювання на отримання ваучеру (права на безповоротну фінансову допомогу) відбувається третій рік поспіль.

Довідково:

Упродовж двох місяців після проведення засідання, суб’єкт господарювання може звернутися до департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації із заявою для отримання відшкодування ваучера за виконані роботи/послуги, які надала прекваліфікована сервісна компанія.

Разом із заявою для отримання відшкодування, суб’єкт господарювання повинен подати до департаменту економічної політики документи, які підтверджують належне виконання робіт чи надання послуг, а саме:

1. договір на виконання робіт чи надання послуг із прекваліфікованою сервісною компанією;
2. документ, який підтверджує виконання договору (акт приймання-передачі виконаних робіт чи наданих послуг);
3. документ, який підтверджує 100% здійснення оплати прекваліфікованій сервісній компанії (банківська виписка, платіжне доручення, тощо);
4. копію результатів виконання договору (якщо це можливо).