У департаменті фінансів інформують про виконання бюджету за доходами в січні-квітні 2021 року

До загального фонду бюджету Львівщини за 4 місяці ц.р. надійшло 6,2 млрд грн податків, що становить 102,8 % до плану. По обласному бюджету план перевиконано на 6,5 %.

Окрім того, виконання річного плану і по бюджету області (32 %), і по обласному бюджету (32,3 %) дозволяє наразі очікувати, що за підсумками року надходження податків перевищать планові завдання.

«Правда, треба враховувати, що торік з 1 вересня зріс законодавчий розмір мінімальної зарплати, а цього року зростання передбачене лише з 1 грудня. Ну і, звичайно, всі ми розраховуємо, що зможемо уникнути чергових хвиль коронавірусу і посилення карантинних обмежень», – зазначив директор департаменту фінансів Олег Демків.

Порівняно з відповідним періодом 2020 року надходження до бюджету Львівщини зросли на 934 млн грн (17,7 %). Зростання поступлень досягнуто за всіма основними податками і платежами.

До державного бюджету в січні-квітні 2021 р. Львівщина мобілізувала 16 млрд грн податків і платежів, що на 4,5 млрд грн або 39,5 % більше порівняно з відповідним періодом торік.