k2FtbBdWr1

Завершено четвертий конкурсний набір в межах Програми «Змінимо країну разом»

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» завершила четвертий конкурсний набір в межах Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом», що реалізується у співпраці з Львівською та Закарпатською обласними радами.

Для участі у конкурсах освітніх, культурних та медійних обмінів загалом подали 58 проєктних заявок зі Львівської та Закарпатської областей. Зокрема, 31 проєкт у галузі освіти, 21 – культури та 6 медійних.

Однією із особливостей конкурсного набору 2021 року є розширення географії Програми. Окрім Львівщини, Луганщини та Донеччини, до реалізації спільних проєктів долучились представники Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської та Закарпатської областей.

В рамках конкурсного набору у 2021 році планується підтримати приблизно 20 проєктів.

«Співпраця представників з різних областей України, робота над соціально значущими проєктами дозволяє напрацювати і вдосконалити механізм реалізації цих проєктів, що в подальшому дасть можливість залучати до участі у Програмі все більше областей. На початках участь у Програмі приймала незначна кількість учасників, а тепер нашу співпрацю можна назвати всеукраїнською. Освіта, культура, медіа – це сфери, які формують особистість та громадську думку, тому усі ми зацікавлені у створенні єдиного загальноукраїнського формату  співпраці», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Програма «Змінимо країну разом» постійно розвивається і збільшує свої масштаби. Нам особливо приємно, що ті ідеї та цінності, які покладені в основу Програми, поділяють також у інших областях, а їх участь як партнерів відкриває нові горизонти та можливості для наших заявників і таким чином малими кроками ми продовжуємо утверджувати спільні цінності від сходу до заходу нашої країни», – наголошує виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.

Найбільше проєктів підготовлено у співпраці з Луганською (15 проєктів) та Донецькою (14 проєктів) областями, 2 проєкти включають тристороннє партнерство в освітній сфері між Львівською, Луганською і Донецькою областями, а також подано 1 проєкт, який охоплює одразу 7 областей – Закарпатську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Сумську та Харківську області.

Довідково:

Конкурси освітніх, культурних і медійних обмінів у рамках Програми «Змінимо країну разом» реалізуються з 2018 року як ініціатива Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», підтримана Львівською обласною радою, Львівською і Луганською обласними державними адміністраціями. У 2020 році до Програми долучилась Донецька обласна державна адміністрація – обласна військово-цивільна адміністрація. Адміністрування Програми здійснює Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». Метою програми є подолання стереотипів та зміцнення загальноукраїнської єдності. Загалом за 3 роки в рамках Програми реалізовано 99 проєктів: 48 освітніх, 36 культурних та 15 медійних.

Детальніше про Програму «Змінимо країну разом» – на сайті Асоціації:  https://ekarpaty.com/

Spread the love