У Городоцькій громаді вперше на Львівщині започаткували особливий проєкт здорового харчування для учнів та дошкільнят

Відтак уже 100% дітей Городоцької громади у школах та дошкіллі забезпечені гарячим здоровим харчуванням у форматі кейтерингу: страви готують на базі трьох закладів (у їдальнях Городоцького ЗЗСО №3, Городоцького НВК №5, Братковицького ЗЗСО) і в різних теплових боксах доставляють до кожного учня та дошкільника.

Забезпечує цю систему харчування ТОВ “Фаст кейтеринг”.

В організації харчування беруть участь 50 осіб, які мали спеціальні навчання.

Бокси можуть зберігати страви теплими протягом 2-3 годин, що достатньо для того, щоб доставити їх з однієї школи в інші.

Вартість харчування на день становить 40 грн для дітей 1-4 класів, 45 грн для учнів 5-11 класів та 65 грн для дошкільнят. Харчування 13-ти груп пільгових категорій оплачують із місцевого бюджету.

Наразі кухарі щоденно готують понад 1700 порцій для дітей у закладах освіти Городоцької громади. Для зручності пропозиції меню на наступний день надають напередодні.

Якщо ж трапляються повітряні тривоги, і діти змушені перебувати в укриттях – харчування організовують на місці чи збільшують перерви, дещо переносять час обіду.

Вимкнення електропостачання за потреби компенсують роботою двох генераторів потужністю по 110 кВт, які громада отримала завдяки співпраці з американським народом за проєктом USAID “Говерла”.

Також у межах проєкту відбуваються інформаційні кампанії, під час яких батьків заохочують змалку привчати дітей до здорового харчування, готувати здорову їжу для всієї сім’ї.

Тільки у співпраці можемо зростити здорову і сильну націю!