k2FtbBdWr1

У громадах Львівщини напрацюють плани роботи вакцинальних бригад

Керівникам територіальних громад, у яких від Covid-19 провакциновано менше 20% дорослого населення, доручили напрацювати чіткі плани виїздів вакцинальних бригад на найближчий місяць.   

Так, завдяки спільній роботі Міністерства охорони здоров’я, Львівської ОДА та департаменту охорони здоров’я ОДА є створення всіх необхідних умов для того, щоб кожен охочий міг провакцинуватися. І це завдання виконано. Проте кожен голова громади так само повинен використати можливості, надані центральною владою, для організації вакцинації максимальної кількості мешканців громади. Про це під час наради по вакцинації у віддалених місцевостях області наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Бути головою громади – це означає дбати про кожного мешканця. Показники вакцинації потрібно покращувати для попередження «червоної» зони, а не вже після її запровадження. Показовим вкотре є приклад міста Моршин, де рівень вакцинації становить майже 75% населення і нових випадків захворювання виявляють кілька на добу або взагалі не виявляють», – зазначив Іван Собко.

Окрім місячних планів виїздів, які керівники громад повинні представити вже наступного тижня, вони також повинні визначити відповідальних за вакцинацію осіб та розширити вакцинальну кампанію інформаційно.