У Кам’янка-Бузькій ДПІ – «гаряча лінія»

У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо актуальних питань податкового законодавства.  На запитання платників відповідала заступниця начальника ДПІ Оксана Солонинка.

Під час заходу платників цікавили питання сплати єдиного податку,  єдиного соціального внеску та використання РРО/ПРРО. Чимало питань було й щодо права на нарахування податкової знижки, щодо суми коштів, сплачених за навчання. Багато запитань стосувалося оподаткування благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також податкової знижки для ВПО.

Також  кожного платника податків фахівець інформувала про новий зручний застосунок від ДПС України «Моя податкова», який можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS. Частина сервісів застосунку доступні без ідентифікації: перевірка чека, пошук акцизної марки, дані з реєстру платників ПДВ, єдиного податку.  Інші сервіси доступні після ідентифікації будь-яким файловим КЕП або хмарним КЕП – ДіяПідпис, SmartID від Приватбанку та інші.