У Львівському районі відремонтують кабінети у двох мистецьких школах

Бібрська музична школа ім. Юрія Сінгалевича та Жовтанецька мистецька школа незабаром отримають відремонтовані приміщення та необхідне обладнання для розвитку дітей.

Проєкт Львівської ОВА «Створення сучасного кабінету музично-теоретичних дисциплін» реалізує департамент з питань культури, національностей і релігій ЛОВА. Метою проєкту є забезпечення профільних навчальних закладів сучасними музичними інструментами та необхідним обладнанням, підвищення рівня викладання предметів теорії музики та сольфеджіо, створення відповідних умов для роботи викладачів і підтримка всебічного творчого розвитку дітей.

Проєкт фінансується у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки.

Нагадаємо, що 2 листопада відбулось засідання експертної ради, де обрали 8 переможців проєкту.