У Львівській райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

Під головуванням керівника апарату Львівської райдержадміністрації Любов Височанської, за участі заступників голови райдержадміністрації Олександра Клименка та Андрія Ковальського, керівників структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, сьогодні, 15 червня, відбулась апаратна нарада. Відповідно до порядку денного розглянуто питання: дотримання вимог регламенту роботи райдержадміністрації; щодо особливості організації документообігу в райдержадміністрації, зокрема роботи в системі електронного документообігу Megapolis; про інформаційне наповнення веб-сайту райдержадміністрації та офіційної сторінки в соціальній мережі.

Наголошено на питанні завершення роботи із затвердженням положень про структурні підрозділи та апарату райдержадміністрації і посадових інструкцій працівників.

За результатами наради дано відповідні доручення.