У Львівській РДА працюють над забезпечення чергового призову на строкову військову службу

IMG_20210325_103731 - Копія

25 березня голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула провела нараду з питань забезпечення чергового призову громадян України на строкову військову службу у 2021 році.

Присутні розглянули питання затвердження призовних комісій на відповідних територіях районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, передачі особових справ призовників, механізми забезпечення явки призовників, проведення медогляду, а також проблемні питання, які необхідно вирішити для забезпечення чергового призову.

Очільниця району наголосила на тому, що необхідно спільно райдержадміністрації і військовим комісарам працювати над питанням територіальної оборони держави, спільно забезпечити проведення чергового призову громадян на строкову військову службу та залучати до даного процесу керівництво місцевих рад Львівського району.