У Львівській області створять мережу зі 100 ліцеїв

Підписав розпорядження про створення прогнозованої мережі ліцеїв у Львівській області: створюємо мережу зі 100 навчальних закладів такого рівня

Це один з кроків для реалізації реформи, згідно зі Законом України «Про повну загальну середню освіту», впровадження якої має відбутись у 2027 році. Зміни мають відбуватися поступово та органічно.

Реформа дозволить профілізувати освіту. Ще до 9 класу дітям будуть проводити профорієнтаційні заходи, щоб кожен учень визначився із напрямом, який йому імпонує. Обравши напрям, дитина поглиблено вивчатиме конкретні предмети, відповідно – краще підготується до навчання у виші.

На Львівщині мережа складатиметься зі 100 ліцеїв:

14 ліцеїв – ІІІ рівня;

15 ліцеїв – ІІ-ІІІ рівнів;

68 ліцеїв – І-ІІІ рівнів;

3 ліцеї – обласного підпорядкування.

При визначенні шкіл, яким нададуть статус ліцеїв, окрему увагу звертали на їхнє місце у рейтингу за результатами ЗНО.

Додам, що на Львівщині уже створили перший ліцей – у Червонограді. Наступним буде Стрий.

Департамент освіти і науки Львівської ОДА

Фото ілюстративне