У Львівській РДА відбулася обласна нарада директорів ДЮСШ, СДЮШОР, ДЮСК системи освіти

Проведення спортивно-масових заходів є одним з головних завдань організацій системи спорту з метою активного залучення школярів до занять руховою активністю.

Сьогодні у Львівській районній державній адміністрації відбулася обласна нарада директорів ДЮСШ, СДЮШОР, ДЮСК системи освіти, на якій обговорили питання координації проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань в області.

Окрім цього питання, учасники засідання розглянули питання налагодження ефективності комунікації.

У нараді взяли участь керівники органів управління освітою територіальних громад Львівської області та директори ДЮСШ/ДЮСК системи освіти територіальних громад Львівської області.