У Львівському районі впродовж 2021 року влаштовано у сімейні форми виховання 47 дітей

Одним із пріоритетних завдань служби у справах дітей є забезпечення сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сімейні форми виховання, а це: усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу – є тимчасовою формою влаштування дітей зазначеної категорії.

У 2021 році на обліку в Службі у справах дітей Львівської райдержадміністрації та службах територіальних громад району перебувало 336 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них: 245 дітей перебувають під опікою/піклуванням громадян, 26 – виховуються у прийомних сім’ях, 34 – у дитячих будинках сімейного типу, 21 – у закладах для дітей, 10 – навчаються в освітніх закладах.
Протягом 2021 року статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування отримала 51 дитина, з них 47 дітей влаштовані у сімейні форми виховання (опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу), 3 – усиновлені.