Одним із пріоритетних завдань служби у справах дітей є забезпечення сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сімейні форми виховання, а це: усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу – є тимчасовою формою влаштування дітей зазначеної категорії.
У 2021 році на обліку в Службі у справах дітей Львівської райдержадміністрації та службах територіальних громад району перебувало 336 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них: 245 дітей перебувають під опікою/піклуванням громадян, 26 – виховуються у прийомних сім’ях, 34 – у дитячих будинках сімейного типу, 21 – у закладах для дітей, 10 – навчаються в освітніх закладах.
Протягом 2021 року статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування отримала 51 дитина, з них 47 дітей влаштовані у сімейні форми виховання (опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу), 3 – усиновлені.
Ще більше новин:
Розповсюджений багато десятиліть у будівництві азбест є небезпечним канцерогеном
Сьогодні – Європейський день боротьби з торгівлею людьми
Харчування під час вагітності: що (не) можна їсти, щоб мама ймалюк були здоровими
У Львівській РДА вручили державні нагороди родичам 20 захисників України
«Bulava Fest»: відбувся перший фестиваль у Львівському районі
Пацієнти з цукровим діабетом І типу можуть отримати тест-смужки для глюкометрів через програму реімб...