У Львівському районі демонтовано 73 комуністичні пам’ятки

На засіданні обласної робочої групи з питань декомунізації, яке відбулося сьогодні у Львівській ОВА, представники громад, де досі є об’єкти, пов’язані з радянським режимом, повідомили про хід демонтажних робіт.

Зазначено, що останній об’єкт радянської пропаганди демонтували сьогодні у Львівській громаді.

Загалом від початку процесу декомунізації у Львівському районі було орієнтовно 77 об’єктів або 25% від загальної кількості по області, що потребували демонтажу.

Станом на сьогодні у нашому районі підлягають декомунізації ще 4 об’єкти в чотирьох громадах, з них 2 громади очікують дозволів від Мінкульту на проведення відповідних робіт. Ще дві – готуються до демонтажу останніх об’єктів.

Дякуємо громадам району за розуміння та проведену роботу з очищення від тоталітарного минулого!

Рухаємось до завершення!