У Львівському районі функціонує 46 добровольчих формувань територіальних громад до складу яких входить 1460 добровольців

Згідно наказу, який підписав начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, члени добровольчих формувань територіальних громад Львівської області, які залучені до виконання завдань визначених Законом України

“Про основи національного спротиву”, відтепер можуть перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, де запроваджено комендантську годину, без виданих перепусток. При собі достатньо мати посвідчення добровольця тероборони.

Таке рішення прийняли для забезпечення виконання завдань добровольчими формуваннями територіальної оборони Львівщини.

Відтак, законність перебування на вулицях та в інших громадських місцях під час комендантської години підтверджується посвідченням добровольця територіальної оборони за формою затвердженою Міноборони.

Нагадаємо, що комендантська година на Львівщині триває з 23:00 до 05:00 год. Закликаємо всіх дотримуватись чинних обмежень!