У Львівському районі успішно впроваджують послуги «е-Ветеран», «є Малятко» та ДРАЦС

У ЦНАПах Львівського району досягнуто значних успіхів у впровадженні послуг «е-Ветеран», «є Малятко» та ДРАЦС.

Про це, зокрема, говорили вчора в Львівській ОДА при підведенні підсумків діяльності ЦНАПів Львівського району за ІІІ квартал 2023 року.

Також відзначено проведення значної роботи щодо актуалізації нормативних документів та наповнення веб-сторінок.

Особливу увагу приділили розбудові ЦНАПів в ТГ з врахуванням безбар’єрності.

За підтримки обласного бюджету цього року у Куликівській територіальній громаді відкрито новий сучасний ЦНАП. Також тривають роботи з будівництва ЦНАПів в Оброшинській, Добросинсько-Магерівській, Великолюбінській громадах, які плануються відкрити до кінця цього року. Продовжуються роботи у Сокільницькій ТГ.

Завдяки цьому жителі цих громад зможуть отримувати якісні адміністративні послуги за місцем проживання.