У Львівському районі завершено прийом відомостей періодичного поновлення бази даних про виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців Львівської РДА завершив прийом відомостей періодичного поновлення бази даних про виборців від органів реєстрації територіальних громад району та районних відділів Державної міграційної служби України за  квітень 2023 року.

За інформацією відділу, отримано  111 відомостей періодичного поновлення згідно яких,  відбулися зміни в 485 виборців.

Відповідно до даних органів реєстрації територіальних громад 325 громадян  України набувають виборчого права у травні місяці. Протягом квітня 237 виборців зареєстрували своє місце проживання на території Львівського району (окрім м. Львів)