У Львівський області стартував процес затвердження місцевих бюджетів на 2022 рік

Перші місцеві бюджети вже затверджено Новокалинівською, Дрогобицькою, Сколівською та Давидівською радами територіальних громад та Яворівський районний бюджет.

«Вітаємо згадані вище громади із прийняттям головного кошторису та маємо сподівання, що й інші органи місцевого самоврядування не зволікатимуть і забезпечать дотримання вимог бюджетного законодавства (статті 77 Бюджетного кодексу України),  адже дедлайн 25 грудня поточного року.

Хочемо також зазначити, що голова Львівської облдержадміністрації 07 грудня поточного року подав проєкт обласного бюджету на 2022 рік обласній раді. Сподіваємось, що наприкінці грудня цього року сесія Львівської обласної ради затвердить основний фінансовий документ»,- зазначив заступник голови Львівської ОДА з питань бюджету, охорони здоров’я, молоді, спорту, культури та освіти Іван Собко.