У Львові нагородили сумлінних платників податків

Сьогодні, 19 жовтня, в Будинку вчених у Львові нагородили переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2020».  Підприємства-переможці продемонстрували високі здобутки з дотримання податкової дисципліни, сплати місцевих та державних податків, кількості створених робочих місць та фінансової підтримки  соціальних  програм.

Нагороди сумлінним платникам  вручали начальник Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Ірина Короткова, голова Львівської ОДА Максим Козицький та голова Ради Територіального відділення Асоціації платників податків України у Львівській області Лілія Долінська.

Переможцями у категорії «Великі платники податків» стали компанії, які обслуговує Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.  Це, зокрема, ТзОВ «Свісс Кроно», ТзОВ «СНЄЖКА-Україна» та ТзОВ ТВК «Львівхолод».

За словами начальника Західного управління ДПС по роботі з ВПП Ірини Короткової, платники, які отримали сьогодні нагороди, зуміли досягти успіхів у непростих умовах.

«Попри складну ситуацію, великі платники податків Західного регіону сплатили за 9 місяців цього року до Загального фонду Державного бюджету майже 10 мільярдів гривень. Це на 690 мільйонів гривень більше у порівнянні з минулим роком. Маємо значні надходження і до місцевих бюджетів Львівщини – понад 907 мільйонів гривень за дев’ять місяців. У цей нелегкий час Ви не втратили темпу і продовжили працювати чесно і відповідально. Дбати не лише про себе, свої родини, а й про добробут нашої країни. І за це ми Вам щиро вдячні. Я горда, що серед сьогоднішніх номінантів є підприємства, які обслуговуються саме у нас, Західному міжрегіональному управлінні. Сплата податків – це вклад у розвиток економіки області, регіону та країни, підвищення обороноздатності нашої армії. Це добробут громадян, втілення інфраструктурних проектів, а також реформ. Бажаю не зупинятись на досягнутому та впевнено крокувати уперед і здобувати нові перемоги», – сказала Ірина Короткова.

Зазначимо, що Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» проводять у два конкурсні тури. Перший – на обласному (регіональному) рівні. Другий тур – на всеукраїнському.

Участь на всіх етапах конкурсу для підприємств безкоштовна.

Умовами участі є:

– відсутність податкового боргу на 1 січня поточного року.

– наявність статусу юридичної особи, платника податку на прибуток підприємств. Для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи.

– відсутність порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом звітного року.

Переможцями обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2020» на Львівщині стали:

–          ТзОВ Бурова компанія «Горизонти»

–          ПП «Проект Буд»

–          ТзОВ «Свісс Кроно»

–          ТзОВ «СНЄЖКА-Україна»

–          ТзОВ «Самбірська сонячна станція»

–          ТзОВ ТВК «Львівхолод»

–          ТВД Львівський Маяк

–          ТзОВ «Фінансова компанія «ЕКО-ДІМ»

–          ТзОВ «РСП «Шувар»

–          КНП «Сокальська районна лікарня»

–          ПП «НОРДІК-БУД»

–          КНП «Стебницька міська лікарня»

–          ДП «Західний ЕТЦ»

–          ТзОВ «Абсолют Вест Сервіс»

–          ПАТ «Кредобанк»

Серед критерії відбору: повнота та своєчасність сплати податків і зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць, благодійність та соціальний пакет роботодавця.