У четвер, 24 червня, відбудеться IV Львівський Експортний форум. Учасниками заходу стануть як українські, так і зарубіжні експерти, науковці, та експортери, які або ж тільки-но починають, або вже тривалий час успішно здійснюють експортну діяльність.

Завдання Форуму – сприяти розвитку експорту вітчизняних підприємств. Обговорюватимуть, зокрема, нові тенденції в українському експорті, нові можливі ринки, нові підходи для роботи на відомих та маловідомих ринках, нові угоди про вільну торгівлю, промисловий розвиток як стратегічну передумову експортної діяльності та аналітики.

Ключові теми Форуму:

– Розвиток експортної діяльності регіону та України

– Експорт із жіночим обличчям

– Вироблення ефективних механізмів підтримки експорту

– Пошук нових ринків для продукції українських підприємств

Під час IV Львівського Експортного форуму відбудуться презентації, ділові зустрічі, двосторонні переговори, нетворкінг. Цільова аудиторія заходу: експортери, підприємці, представники влади.

Зареєструватись для участі у форумі можна за посиланням. З програмою заходу також можна дізнатися за наступним посиланням.

Початок заходу: 24 червня 2021 р. Реєстрація учасників: 09:00-09:55 год. Початок о 10:00 год.

Місце проведення: м. Львів, вул. Матейка, 6. Premier Hotel Dnister, зал “Панорама”, 9 поверх

Організатори та партнери: Львівська торгово-промислова палата, Львівська обласна державна адміністрація, Торгово-промислова плата України, Жіноча ділова палата України.