У Львові відбулось відкриття ІІ черги КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр»

Сьогодні, 6 липня, після завершення реконструкції, урочисто відкрили другу чергу гінекологічного корпусу Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Участь у відкритті взяли: голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, керівництво перинатального центру, громадськість, ЗМІ.

Перший корпус закладу відкрили у червні 2018 року. Загалом, будівництво тривало 8 років. До складу приміщень нового корпусу входить 154 ліжкомісця. Для реконструкції другої черги об’єкту залучили 172,5 млн грн, з них: 51,3 – з державного фонду регіонального розвитку, 45 млн грн – субвенція з державного бюджету, 76 млн грн – кошти з місцевого бюджету.

«Функціонування такого закладу, як обласний перинатальний центр, важко переоцінити. Малюку важливо відчувати любов і піклування не лише батьків, але й медиків. Тому важливим є отримання висококваліфікованої медичної допомоги породіллям та новонародженим», – відзначила голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

Установа має високоспеціалізоване сучасне обладнання, що в свою чергу забезпечить діагностику, спостереження вагітності, профілактику і лікування жіночого здоров’я, пологів, виходжування дітей, які народились передчасно з критично низькою вагою тіла. І, відтепер, повний комплекс надання такої медичної допомоги відбуватиметься в одному місці у комфортних умовах перебування.

Окрім цього, важливим є той факт, що центр обслуговуватиме не тільки мешканок Львівського району та області, а й надаватиме допомогу породіллям всього Західного регіону.