Організацію роботи комісії здійснює служба у справах дітей районної державної адміністрації.
Під час засідання присутні розглянули важливі питання, зокрема: щодо функціонування дитячого будинку сімейного типу; вимогу приватного виконавця; щодо надання висновку про підтвердження місця проживання дитини з матір’ю; про повернення дітей на виховання до матері; про повернення малолітньої дитини з Притулку для дітей на виховання до дядька; лист Пустомитівського відділу служби у справах дітей щодо доцільності продовження терміну перебування дитини у закладі для дітей з ураженням центральної нервової системи та ураженням психіки»; щодо надання дозволу на дарування малолітній дитині об’єкту нерухомості; щодо виведення дитини з числа дітей-вихованців; щодо затвердження звітів про стан виховання, утримання дітей у ПС Герби.
За результатами засідання комісією прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Ще більше новин:
Сьогодні, за підтримки Проєкту USAID («ГОВЕРЛА») та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку...
У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся семінар-тренінг для підприємців
Відбулось засідання опікунської ради
24 лютого - рік повномасштабної війни в Україні
Рекомендації щодо заходів безпеки в торгово-розважальних закладах під час воєнного стану
Український бізнес продовжує працювати попри війну