У Львові відбувся Форум позашкілля «Розвиток позашкілля – шлях до Перемоги»

Захід згуртував понад 1500 фахівців з позашкільної освіти. На форумі представили різноманітні цікаві гуртки, такі як «Всесвіт мінералів», «Кольорова хімія», «Веселе кодування» тощо.

Свій творчий хист на виставці художніх робіт та декоративно-ужиткового мистецтва показали вихованці центрів творчості району. Також у концертній програмі були представлені наші творчі колективи позашкілля.

Зазначимо, що на Львівщині у позашкільних закладах займаються близько 51 тисяча дітей, що становить менше 20% від загальної кількості учнів. Така ситуація характерна і для інших областей. Особливо критична ситуація у селах.

Важливо, щоб наша молодь була гідною, розвиненою, мудрою та активною. Тому необхідно приділити увагу реформі позашкільної освіти.

Дякуємо Департамент освіти і науки Львівської ОДА за організацію форуму. Це важливий крок до вирішення проблеми. Дякуємо всім учасникам за участь.

Нехай усмішки дітей та їхні сяючі очі будуть для нас усіх мотивацією до змін.