Міністерство розвитку громад та територій України розпочало додатковий відбір проєктів зі створення центрів креативної економіки, які можуть фінансуватися за державні кошти у 2021 році.

Місцеві державні адміністрації та виконавчі комітети місцевих рад мають подати до Мінрегіону пропозиції до 4 жовтня за визначеною формою.

Зазначимо, що разом з пропозиціями також подаються:

– фінансово-економічне обґрунтування спроможності довгострокового функціонування центру креативної економіки;
– довідка про форму власності об’єкта;
– проєктна документація, затверджена в установленому законодавством порядку (за наявності).

Пропозиції разом із супровідними листами просимо направляти Мінрегіону системою електронної взаємодії органів виконавчої влади або на поштову адресу Мінрегіону: 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9 та на електронні адреси: PodiukYuV@minregion.gov.ua, Tymoshykaa@minregion.gov.ua

Телефони для довідок: (044) 284-06-73, 284-06-98.