Львівський Будинок Офіцерів став домом для нового унікального простору «ВИБІР», створеного для підтримки українських захисників та захисниць.

Від щирого серця дякуємо нашим героям, які мужньо стали на захист України, її майбутнього та майбутнього своїх дітей. Їхній вибір дарує нам свободу та незалежність.

«ВИБІР» – це не просто місце, це можливість для воїнів:

Пройти психологічну реабілітацію та здолати травми війни за допомогою арттерапії, роботи з психологами та капеланами.

Знайти нове покликання та розпочати своє життя у мирному руслі.

Отримати допомогу у працевлаштуванні, навчанні, започаткуванні власної справи.

Відчути підтримку та розуміння з боку однодумців.

Наша спільна мета – допомогти воїнам, які повернулися з поля бою, не лише зцілитися фізично, але й віднайти душевний спокій та впевненість у майбутньому.

«ВИБІР» стане для них трампліном до нового життя, де вони зможуть реалізувати свої плани та мрії, стати корисними членами суспільства та збудувати щасливе майбутнє для себе та своїх близьких.

Важливо, щоб подібні простори з’явилися у кожній громаді Львівської області.

Нагадуємо, що Львівська обласна державна адміністрація розробила Концепцію підтримки Захисників та Захисниць у Львівській області. Ця програма пропонує воїнам та ветеранам широкий спектр можливостей, зокрема:

Допомога у започаткуванні бізнесу.

Здобуття нової професії.

Участь у спортивних програмах, таких як проект «Ліга Нескорених».

Проєкт «Терапія мандрами», який дає можливість людям з інвалідністю підкорити гірські вершини

Детальну інформацію про всі доступні програми можна знайти за посиланням: https://loda.gov.ua/documents/43883

Окрім того, у Львівській області функціонує Офіс підтримки родин військових, а в кожному районі області – Офіси Координаційний центр при ЛОВА, де безкоштовно надають психологічну, юридичну, гуманітарну та інші види допомоги.

Спільними зусиллями ми зможемо допомогти захисникам та захисницям України пройти шлях реінтеграції та побудувати щасливе мирне життя.

Дякуємо за вашу мужність та самовідданість!