У Миколаєві пройшов ІІІ міжнародний мисливський фестиваль «Мисливська ватра»

22 серпня у місті Миколаєві пройшов ІІІ-й міжнародний мисливський фестиваль «Мисливська ватра», приурочений до тридцятої річниці Незалежності України і до 100 річчя створення Українського товариства мисливців та рибалок.

Участь у фестивалі взяли понад 50 мисливських колективів з усієї України. Учасники приїхали, аби представити мисливство, як один з колоритних різновидів культури, обмінятися досвідом та позмагатися у мисливських конкурсах.

У відкритті фестивалю взяв участь заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

«Мисливська спільнота Львівщини налічує понад 50 тисяч зареєстрованих мисливців, а також на теренах області 82 користувачі ведуть мисливські господарства. Цей захід має насамперед просвітницьку мету – представлення мисливства як культури. Фестиваль приурочений 100-річчю від створення Українського товариства мисливців та рибалок та 30-річчю Незалежності України.

А сезон полювання на пернату дичину на території Львівщини активно триває. Проте наголошую на дотриманні природоохоронного законодавства та правил поведінки зі зброєю!», – зазначив Юрій Бучко.

Для учасників фестивалю організували різноманітні конкурси: приготування мисливських страв, конкурс експозицій, краща пісня, розповідь мисливської бувальщини, імітація звуків тварин, виводка собак мисливських порід тощо.

Переможцями ІІІ-го міжнародного мисливського фестивалю «Мисливська ватра» у заліку змагань команд стали:

І-ше місце – колектив мисливців «Гута мисливська»;
ІІ-ге місце – ДП «Славський лісгосп»;
ІІІ- тє місце – Миколаївська РО УТМР.

Фестиваль також відвідали народний депутат України Ростислав Тістик, представники Державного агентства лісових ресурсів України та Громадської спілки Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.