Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

У Чорному й Азовському морях ворог утримує чотири носії крилатих ракет морського базування.
На Сумщині ворог обстріляв населений пункт Бояро-Лежачі.

На Слобожанському напрямку противник намагається створити умови для наступу на напрямках Ізюм — Барвінкове та Ізюм — Словʼянськ.
На Харківському напрямку ворог обстріляв з артилерії райони населених пунктів Руська Лозова, Старий Салтів, Чугуїв, Печеніги та Байрак.
На Сєвєродонецькому напрямку окупанти обстрілюють Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Лоскутівку та Спірне. Росіяни завдали авіаційного удару в районі Лисичанська, штурмували промислову зону Сєвєродонецька.
Українські захисники успішно відбили штурм у районі південної околиці Лисичанська. Ворог за підтримки артилерії розпочав штурмові дії в напрямку Вовчоярівки, бойові дії тривають.
На Бахмутському напрямку окупанти обстрілюють зі ствольної артилерії райони населених пунктів Білогорівка, Яковлівка та Майорське, завдали авіаударів поблизу Яковлівки, Миколаївки та Покровського.
Ворожа спроба розвідки боєм у напрямку Миронівка — Вуглегірська ТЕС провалилась. Окупанти зі втратами відійшли. Російські загарбники завдали ракетного удару з літаків Ту-22М3 по місту Костянтинівка.
Окупанти завдавали авіаударів у районах населених пунктів Павлівка та Вугледар. Також обстрілювали Сіверськ. Штурмові дії в районі Марʼїнки українські воїни вкотре відбили.
На Південнобузькому напрямку після успішних наступальних дій українських підрозділів частина сил ворога залишила підготовлені оборонні позиції та відступила в район населеного пункту Ольгіне Бериславського району Херсонської області.