Дитина, яка має сім’ю, не самотня. Вона знає, що завжди є хтось поруч, хто про неї піклується, хто її розуміє, хто допоможе у скрутну хвилину. Сім’я дарує відчуття приналежності до чогось більшого, чогось важливого, дарує тепло та затишок.

Сьогодні у Суховолі Зимноводівської громади відкрив свої двері дитячий будинок сімейного типу родини Золотарьових!

Євген та Лілія з любов’ю та відповідальністю взяли на виховання чотирьох дітей, які без батьків з певних причин.

Сім’я вже має досвід виховання дітей, адже ростять двох синів: Давида та Луку. Їх щира любов до дітей, турбота та затишок в новому будинку, стануть запорукою щасливого дитинства для нових членів родини.

Будинок повністю обладнаний всім необхідним для комфортного проживання сім’ї: тут є просторі кімнати, зручні меблі, побутова техніка та всі комунікації.

Родині, до якої доєдналися Ангеліна, Микола, Ілля та Марія (рідні брати та сестри) буде затишно. І діти тепер матимуть змогу рости та виховуватися в одній сім’ї.

Від щирого серця вітаю Євгена та Лілію з цією подією!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та невичерпної енергії у вихованні дітей!

Нехай у вашому домі завжди панують любов, сміх та радість!

Також дякуємо всім, хто долучився до створення цього чудового будинку, а особливо Тарасові Елейку – воїну та людині з великим серцем – за такий прекрасний будинок.

Завдяки спільним зусиллям ми змогли подарувати дітям шанс на щасливе та повноцінне життя в сімейній атмосфері.