k2FtbBdWr1

У селищі Дубляни Самбірського району відкрили новий стадіон майже на 800 глядацьких місць

Стадіон з футбольним полем та біговими доріжками відкрили сьогодні у селищі Дубляни Самбірського району. Загальна кошторисна вартість будівництва склала 4 млн 27 тисяч 710 гривень, основну частину яких – 3 960,81 тис. грн – виділили з обласного бюджету, і 66,90 тис грн – з місцевого бюджету.

Участь у відкриті нового стадіону взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

«Надзвичайно приємно сьогодні бути тут, на Самбірщині! І разом з вами розділити цю радість! Бо для громади футбол – це дійсно велике свято. З власного досвіду знаю, як футбол збирає і згуртовує людей.

Сьогодні ми бачимо, які успіхи мають представники Львівщини на Олімпійських іграх. І якщо у нас не буде таких стадіонів, з біговими доріжками, з футбольним полем, в нас не буде медалей і перемог. Тому насправді важливою і вчасною є ініціатива Президента України «Велике будівництво», в межах якої ми розвиваємо не тільки школи, садки, дороги, але і об’єкти для заняття спортом! Дякую Дублянам, які одні з перших збудували такий сучасний стадіон! Бажаю, щоб трибуни тут завжди були заповнені, як сьогодні!

Цього року також планується завершення ремонтних робіт на стадіонах у Мостиськах, Сокалі, в Стрию», – сказав Юрій Бучко.

На стадіоні у Дублянах облаштували бігові доріжки, футбольне поле з натуральної трави з поливом, освітлення та глядацькі трибуни на 780 місць.

У день відкриття тут стартував футбольний матч чемпіонату Львівської області між ФК «Дубляни» та  ФК «Судова Вишня».