У серпні на приватизацію в області виставлять нежитлові будівлі площею майже 800 м²

10 серпня цього року відбудеться прозорий онлайн-аукціон з приватизації нежитлових будівель, що знаходяться на балансі Головного управління статистики у Львівській області та розташовані за адресою: Львівська обл., м. Пустомити, вул. Заводська, 10. Інформує Фонд держмайна України.

Об’єкт приватизації розташований на відстані 19 км від міста Львова, що є його важливою перевагою.

До складу об’єкта входять: адмінбудівля, котельня та гараж. Загальний стан об’єкта – задовільний, будівлі під’єднано до загальноміських мереж (електричної, водопровідної, каналізаційної та до тепломережі), проте приміщення потребують косметичного ремонту.

Стартова ціна об’єкта складає 1 983 500 грн, а прийом заявок проводять до 9 серпня включно.

Детальну інформацію про об’єкт приватизації можна отримати за посиланням.

«Головною метою приватизації є перетворення непродуктивних активів на продуктивні, шляхом залучення інвестицій в модернізацію активів. Зокрема, серед об’єктів, які регіональне відділення Фонду держмайна, готує до приватизації: «Дашавський завод композиційних матеріалів», «Львівський дослідний завод НАН України», «Львівський державний ювелірний завод» та інші. Загалом цьогоріч від приватизації об’єктів державної власності на Львівщині очікують понад 700 млн грн надходжень у Державний бюджет»,- зазначив керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.