В області розпочали фінансування запланованих видатків згідно з розписом обласного бюджету

14 січня Департамент фінансів Львівської ОДА подав до Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області розпис обласного бюджету за доходами та видатками на 2022 рік.

Відтак, фінансування запланованих видатків розпочато.

Станом на сьогодні також стартувало фінансування захищених статей видатків бюджетних установ ще у 45 місцевих бюджетах області (56 відсотків до всіх бюджетів).

У департаменті фінансів наголошують,  якісне планування та своєчасне затвердження розпису місцевого бюджету є запорукою успішного старту фінансування і виконання місцевих бюджетів Львівщини у 2022 році.

До слова, цьогоріч усі місцеві бюджети області затвердили до 24 грудня 2021 року, відповідно до бюджетного законодавства.  Розписи за доходами і видатками на 2022 рік повинні бути затверджені та подані до територіальних органів казначейської служби до 24 січня 2022 року.