У Сороках-Львівських збільшили та реконструювали загальноосвітню школу.

Як відомо, у Мурованській громаді мешкають майже 10,5 тисяч людей, і з них 1234 – діти шкільного віку. У селах громади є 4 заклади, у яких навчаються лише 1058 школярів.

У Сороках-Львівський загальноосвітню школу збудували понад 120 років тому. Заявлена потужність закладу – 45 учнів, а навчалися у школі 90-95 дітей. Тому заняття там відбувалися у дві зміни, умови навчання відповідно теж потребували покращення (відсутні санвузли у приміщенні, а також їдальня/буфет).

Відтак реконструкцію об’єкта розпочали у 2021 році і на роботи скерували загалом понад 13 млн із обласного та місцевого бюджетів.

За ці кошти здійснили добудову додаткових приміщень та влаштування мансардного поверху на горищі, що забезпечило збільшення кількості навчальних класів (5 класів – на першому поверсі; 4 класи – на мансардному), замінили покрівлю даху, утеплили фасад, встановили модульну котельню, підвели інженерні мережі, завершили внутрішні оздоблювальні роботи класів та допоміжних приміщень, облаштували буфет та упорядкували територію.

Отож, так умови навчання поліпшили для 100 дітей і створили додаткові 45 учнівських місць та 6 робочих місць, а також покращили умов роботи для 24 працівників.