У центрі Шептицького провели громадський форум «Люди Дії.Talks»

Сьогодні в центрі Митрополита Андрея Шептицького відбувся громадський форум «Люди Дії.Talks» у межах якого провели декілька панельних дискусій за участі понад десятка спікерів.

Під час форуму представники інститутів громадянського суспільства, органи влади та експерти долучилися до дискусії щоденні виклики в час боротьби з пандемією.

Пандемія вплинула на всі сфери життя людини, зокрема, сьогодні суспільство зіткнулось із необхідністю швидко адаптуватись та переналаштовувати роботу в дистанційному режимі. Відтак, під час заходу організатори передбачили дві панельні дискусії щодо цифрового розвитку суспільства та інформаційної безпеки. Також, для учасників підготували виступи мотиваційних спікерів у форматі TEDx.

До обговорення долучився також заступник голови Львівської ОДА Олександр Кулепін.

”Цей форум є дуже важливим, адже він слугує платформою для обміну думок для подальшої реалізації спільних проєктів. Саме завдяки подібним заходам відбувається прямий діалог між представниками органів влади та репрезентантами інтересів інститутів громадянського суспільства”, – сказав Олександр Кулепін.

На форумі обговорили зокрема як навчитись «відфільтровувати» інформацію та як в цьому може допомогти цифровізація публічних послуг.

”Цифровий розвиток суспільства прямує в сторону покращення доступності, прозорості та ефективного публічного врядування. Оцифрування публічних послуг досягає всіх трьох цілей: послуги стають доступніші, процес їх отримання – прозорим, а кількість публічних службовців, які залучені в цей процес, зменшується”, – розповів Олександр Кулепін.

Захід організував департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації.