У Турківському ліцеї відремонтували дах

На Львівщині тривають роботи щодо покращення умов безпечного освітнього середовища та проживання у закладах професійно-технічної освіти. Днями завершили відновлення покрівлі даху навчального корпусу Турківського професійного ліцею.

На капітальний ремонт скерували з обласного бюджету 1 млн 250 тисяч гривень.

“Львівська ОДА значну увагу приділяє відновленню наших навчальних закладів, адже це питання не лише комфорту та гідних умов навчання. Це ще й питання енергоефективності та збереження будівель. Кожного року ми закладаємо на такі цілі кошти в обласному бюджеті.Ми і надалі будемо працювати над модернізацією наших установ, аби діти вчились в хороших умовах”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Подібні роботи зараз тривають ще у кількох закладах профтехосвіти області.

“Ще дуже багато наших закладів потребують проведення ремонтних робіт. Відновлення дахів, вікон, дверей це ті кроки, без яких заклад не може стати сучасним. Звісно кошти в першу чергу спрямовуються туди, де є найбільше учнів і де справді є перспектива. Зараз також тривають роботи у чотирьох закладах професійної освіти, зокрема у Золочеві, Червонограді та Жидачеві”, – розповів керівник відділу профтехосвіти Іван Пикус.

Цьогоріч на капітальні видатки для закладів освіти в підпорядкуванні департаменту освіти і науки ЛОДА скерують понад 9 мільйонів гривень.

У Турківському професійному ліцеї навчають водіїв, слюсарів, електромонтерів, штукатурів, електрогазозварників, перукарів тощо. Із умовами вступу можна ознайомитися тут.