k2FtbBdWr1

Віталій Загайний зустрівся з керівництвом ТзОВ “Агротехніка”

Сьогодні, 16 липня, заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний провів робочу зустріч з керівництвом ТзОВ «Агротехніка», яка здійснює оренду філії ДП «Укрветсанзавод» у селі Воля Висоцька.

Під час зустрічі обговорили питання співпраці з підприємствами Львівської області в частині утилізації відходів тваринного походження, технічного переоснащення. Також поспілкувалися про ситуацію, що склалася у зв’язку з накопиченням відходів на території та можливі шляхи здійснення їх утилізації.

«До розв’язання питання необхідно підійти комплексно – напрацювати можливі способи утилізації, джерела фінансування, адже забезпечення діяльності підприємства даного напряму є стратегічно важливим для регіону, оскільки забезпечує екологічну та протиепізоотичну ситуацію в області”, – зазначив Віталій Загайний.

Участь у нараді взяли представники профільних департаментів облдержадміністрації, державної екологічної інспекції у Львівській області, головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.