Мешканець будь-якого населеного пункту повинен отримувати якісні медичні послуги. Сьогодні у селищі Запитів Новояричівської територіальної громади відбулось урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Близько 3000 мешканців отримали доступ до кваліфікованих та якісних медичних послуг.
Загалом амбулаторія простора, доступна для людей з обмеженими можливостями, укомплектована необхідним обладнанням згідно табеля оснащення, меблями, медичною апаратурою та комп’ютерною технікою. Медичні послуги надаватимуть двоє лікарів. Також наявний службовий автомобіль Renault Duster.
Ще більше новин:
9 червня — Міжнародний день архівів
Українські студенти можуть отримати стипендію від Європейського центрального банку
На Львівщині вперше відзначили День Європи
Президент підписав Закон щодо спрощення порядку зміни цільового призначення земельних ділянок
Закликаємо жителів району не допускати спалювання трави та іншої сухої рослинності!
ДПС та ФРУ обговорили практичні питання застосування Закону України 3219