k2FtbBdWr1

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації інформує

З метою промоції регіону та допомоги суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації виступив з ініціативою розширення каталогу «Експортний потенціал Львівщини». Каталог «Експортний потенціал Львівщини» покращить можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки, оскільки буде поширюватися через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав, а також презентуватися на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках.

Інформуємо щодо можливості висвітлення інформації про профіль підприємств в каталозі «Експортний потенціал Львівщини». Для цього потрібно надати інформацію про профіль підприємства згідно форми (Додаток – українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції.

Розміщення інформації про експортно-орієнтоване підприємство в каталозі відбувається на безоплатній основі. Заповнену форму щодо представлення продукції підприємства в каталозі, просимо надіслати на електронну пошту сектору з питань підтримки експорту департаменту економічної політики облдержадміністрації exportservice.loda@gmail.com до 31.01.2022. Крім того,  з попереднім виданням каталогу «Експортний потенціал Львівщини» можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Us0fnXO6MAXJRk2e3Jl38ZWh7g_bmwXs/view?u sp=sharing

За більш детальною інформацією просимо звертатись у сектор з питань підтримки експорту управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики департаменту економічної політики облдержадміністрації за тел.: (032) 261-27-13 та моб.тел.: (068) 143-04-42.

Анкета до каталогу_Експортний потенціал Львівщини (1)