У застосунку «Дія» зʼявилась мапа укриттів

Тепер кожен українець під час повітряної тривоги зможе швидко знайти найближче безпечне місце, переглянути про нього інформацію та прокласти маршрут.

На інтерактивній мапі також можна

✔переглянути вид, рейтинг та фото;

✔дізнатися, скільки людей воно вміщує;

✔оцінити стан укриття;

✔залишити відгук, повідомити, якщо воно зачинене, — цю інформацію передадуть до ОВА;

✔поділитися локацією з родичами або друзями.

Також можете вибрати фільтр і вказати параметри, наприклад, укриття для людей з інвалідністю.

А щоб не залежати від інтернету та звʼязку, можна завантажити мапу своєї області — і вона завжди буде доступною офлайн. Для цього перейдіть у розділ Незламність і натисніть — Завантажені мапи.

❗️ З міркувань безпеки мапа буде недоступною в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.

Залишайтеся в безпеці під час повітряних тривог!

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ та ДСНС, за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (у частині створення інформаційної системи обліку укриттів), а також швейцарсько-української Програми EGAP Фонду Східна Європа (щодо інтеграції інформаційної системи з Дією).