Ми вдячні кожному Захиснику та кожній Захисниці, які щодня наближають Перемогу України над російським окупантом.

Запаси ракет вичерпаються, ворог знесилиться – а наш нескорений народ житиме і процвітатиме.

Бо з нами правда, з нами Бог і з нами – наші Герої.

Подякувати – це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто тримає мирне небо над нами і дає відсіч нападникам.

Ось ці блакитно-жовті українські стяги із словами вдячності та побажаннями Божого Благословення та Перемоги від мешканців Львівського району передадуть військовим бригадам із Львівщини у межах акції «Відважним і непереможним захисникам» під час урочистих заходів з нагоди Дня захисників та захисниць України.

Віримо, що ця ініціатива підтримає наших військових, надасть їм сили духу та впевненості у тому, що вони роблять велику справу для кожного українця, для своєї Батьківщини.

Сильні та непереможні разом!

Львівська районна державна адміністрація