Управління соціального захисту населення Львівської РВА інформує

Спеціалісти відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Львівської районної державної адміністрації

за жовтень 2022 року нарахували пільги на оплату житлово-комунальних послуг 12 941 особі на 9 млн 618 тисяч гривень.

Щомісячну компенсацію на харчування постраждалим на ЧАЕС – для 451 особи.

Забезпечили санаторно-курортним лікуванням 3 особи, які постраждали від аварії на ЧАЕС через укладення тристоронніх договорів із санаторно-курортними закладами, прийняли 9 заяв для виплати компенсації за невикористану путівку та 3 заяви для забезпечення санаторно-курортним лікуванням на 2023 рік .

Прийняли 180 пакетів документів на забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю технічними засобами реабілітації, сформували реєстри та передали у Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю.

Прийняли та опрацювали 5 звернень на забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами.

Забезпечили 21 дитину з інвалідністю реабілітаційними послугами через укладення двосторонніх договорів з реабілітаційними установами на 347 тисяч гривень.

Забезпечили послугами санаторно-курортного лікування в санаторіях, підпорядкованих Мінсоцполітики, 7 осіб пільгових категорій.

Забезпечили санаторно-курортним лікуванням через укладення тристоронніх договорів з санаторно-курортними закладами 3 особи з інвалідністю.

Станом на 28 жовтня в районі на обліку перебувають 14 505 внутрішньо переміщених сімей (21 085 осіб).

Протягом місяця взяли на облік та видали 120 довідок ВПО.

Нарахували соціальні стипендії 16 особам на 36,9 тисяч гривень.