Оголошено конкурс з визначення проєктів у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації оголошує про проведення конкурсу з визначення проєктів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році.

Метою Конкурсу є підвищення в суспільстві престижу сім’ї та утвердження пріоритетності сімейних цінностей.

Види діяльності, яких стосується Конкурс: проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, змагань, конференцій, форумів, фестивалів, марафонів, наметових таборів, концертів та інших заходів, видання інформаційних та методичних матеріалів з метою:

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

1)      заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка, за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства чи благодійної організації, скріпленим печаткою (у разі наявності);

2)      опис проекту та кошторис витрат, необхідних для реалізації проекту, за формою встановленого зразка;

3)      листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

4)      інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства чи благодійної організації, зокрема досвід виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства чи благодійної організації, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.

Рівень виконання проекту (заходу) повинен бути обласний. Обласний рівень виконання проекту (заходу) – провадження проектної діяльності у більш як половині районів області та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства чи благодійними організаціями, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за 2 роки до оголошення проведення конкурсу.

Всі проєкти мають бути  реалізованими з урахуванням та забезпеченням санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Конкурсні пропозиції приймаються до 30 квітня 2021 року включно щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 9:00 до 18:00 год.(що п’ятниці з 9:00 – 16:45)  за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, каб. 112.

Контактний телефон (032) 255-47-96, e-mail: simploda@gmail.com.

Повний текст оголошення читайте тут.