k2FtbBdWr1

Державний науково-дослідний інститут ветпрепаратів та кормових добавок святкує 45-ту річницю

Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок сьогодні урочисто відзначив 45-річчя від дня заснування. Інститут є державною науково-дослідною установою, яка підпорядковується Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Інститут – провідна координуюча науково-контрольна установа України з проведення науково-дослідних робіт із розробки нормативно-технічних документів, методів контролю та здійснення державного нагляду за якістю продукції, яка використовується у тваринництві, експертизи, апробації, стандартизації, сертифікації і реєстрації ветпрепаратів, кормових добавок та преміксів.

Привітав колектив інституту заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

«Ваш інститут це, в першу чергу, гарант безпеки. Ви є гордістю Львівщини, унікальною, однією з провідних наукових установ нашої країни. Аналогів  інституту такого спрямування немає в інших областях західної України. І ваші досягнення ставлять, своєю чергою, нові виклики та нові завдання, але поруч із тим, це і нові можливості.  Дякую за роботу і бажаю нових звершень», – наголосив Віталій Загайний.

Заступник голови облдержадміністрації також вручив відзнаки кращим працівникам інституту.

Зокрема, нагороджені:

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України:

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку галузі ветеринарної медицини, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм:

ЯНОВИЧ Дмитро Вадимович;

Подякою Прем’єр-міністра України:

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку галузі ветеринарної медицини, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини

СОБОДОШ Олеся Йосипівна.

Почесною грамотою облдержадміністрації:

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 45-річчя Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів і кормових добавок:

ПОНОМАРЧУК Ганну Олександрівну – головного бухгалтера;
РУДИК Галину Володимирівну – завідувача сектору мікотоксикологічних досліджень лабораторії контролю кормових добавок та преміксів;

Зазначимо, у ДНДКІ ветпрепартів та кормових добавок працює понад 100 наукових співробітників. Майже половина з них має наукові ступені, з яких 40 кандидатів і 9 докторів наук. Колектив Інституту розробив і впровадив у виробництво 550 наукових розробок, 11 авторських свідоцтв, 57 патентів на винаходи, деклараційні патенти та патенти на корисні моделі, серед яких – 3 міжнародні. Вийшли з друку 24 монографії, 7 довідників, 8 посібників, 88 стандартів, понад 200 методичних вказівок і рекомендацій, опубліковано понад 1600 наукових статей, у т. ч. 80 – у зарубіжних виданнях, більшість з яких – у Scopus та WebofScience.