k2FtbBdWr1

Усі рейси за розкладом: міжнародне летовище «Львів» надалі працює в штатному режимі

Міжнародний аеропорт «Львів» продовжує працювати в штатному режимі, а всі рейси станом на зараз відбуваються згідно з розкладом. Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці летовища.  

Дізнатися більше про графік усіх рейсів можна на сайті аеропорту за посиланням.

До слова, напередодні у Міністерстві інфраструктури України відбулась робоча нарада за участі керівництва Офісу Президента України, Державної авіаційної служби України, ДП «Украерорух», ДП МА «Бориспіль» та українських авіакомпаній щодо ситуації на ринку авіаперевезень.

«Небо над Україною залишається відкритим, держава працює над попередженням ризиків для авіаперевізників. Інформація про закриття повітряного простору України не відповідає дійсності. Закриття авіапростору є суверенним правом України, відповідне рішення не приймалося», – йдеться у заяві Міністерства.

Отже, більшість авіакомпаній продовжують операційну діяльність без жодних обмежень. Зокрема, наразі 29 іноземних авіакомпаній виконують польоти з 34 країн світу.

У деяких перевізників виникають складнощі пов’язані із коливаннями на ринках страхування. Зі свого боку держава готова підтримати авіаперевізників і планує надати додаткові фінансові гарантії для підтримки авіаринку. Наразі проводяться консультації з міжнародними партнерами та готуються відповідні рішення уряду.

«Ринки страхових послуг, так само як і ринки капіталу, є вразливими до інформаційного поля. Очікуємо, що вже найближчим часом ситуація стабілізується. Для цього Уряд, Офіс Президента та наші міжнародні партнери напрацьовують спільні рішення. У разі потреби, держава забезпечить повернення усіх громадян України з-за кордону» – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.